фільтр
Розташування
київ
бориспіль
рік будування
2022
2021
2020
2019
2018
застосувати фільтр
img
замовити
дзвінок
ваше iм’я
ваш номер
img
+38 (___) ___ - __ - __
Заявка прийнята
на головну
vector
logo logo
256Група компаній «Альтіс» завершує реконструкцію Міжнародного аеропорту «Херсон»
• Новина
17 / 10 / 2022
img
У листопаді 2015 року група компаній «Альтіс-Холдинг» виграла тендер і підписала договір на виконання робіт в Міжнародному аеропорту «Херсон» по відновленню покриттів перону та руліжних доріжок, а також пристрій водостічної-дренажної системи.
Станом на поточний момент, роботи виконані на 95%. Силами групи компаній «Альтіс-Холдинг» повністю відновлений перон площею 43 тис. М², влаштована нова стернова доріжка РД-2 і відновлено покриття існуючої рульової доріжки РД-1. Так само влаштована нова водостічної-дренажна система довжиною більше 2,5 км з пристроєм очисних споруд і нового випарного басейну.
У планах Замовника об'єкта - 100% завершення робіт у 2017 році та початок робіт по відновленню покриттів злітно-посадкової смуги. Таким чином, буде повністю реконструйований аеродромний комплекс, який дасть нове життя аеропорту.
Особливістю даного проекту є відновлення покриттів перону та руліжних доріжок шляхом їх посилення. Це має на увазі, що поверх тих місць перону та руліжних доріжок, де було тверде покриття, укладалася нова плита цементно-бетонного покриття товщиною 26 см. В місцях, де існує старе, яке підлягає ремонту покриття було виконано в асфальтобетоні, проводилися роботи по технології «холодного ресайклінгу ». Це дозволило створити відмінне підставу для верхнього шару цементобетонного покриття.
В цілому було виконано 50 тис. М² підстав, 65 тис. М² цементобетонних покриттів, а також 2,5 км водостічної-дренажної системи.
Благодаря поддержке Херсонской облгосадминистрации, в частности ее Главы Андрея Гордеева, был реализован данный проект.
В процессе реализации проекта, Альтис-Холдинг использовал технику ведущих европейских компаний: SIMEM и WIRTGEN. Были задействованы: комплекс по стабилизации оснований, бетоноукладочный комплект SP-850, мобильная бетоносмесительная установка SIMEM SUPER MOBY MIX 100 и другая специализированная техника.
Технології успішно застосовані при виконанні даного проекту може бути відмінно використані при ремонті автомобільних доріг в Україні. Адже дороги, виконані в цементобетонному конструктиві, це не тільки більш ніж в два рази більший термін служби, а й значна економія бюджетних коштів в процесі будівництва і експлуатації, в порівнянні з асфальтобетонним дорогами.